Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

25 kostume qesharake te Lady Gaga-s

25 Ridiculous Lady Gaga Costumes 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Lady Gaga shquhet per veshjet e saj te jashtezakonshme edhe ne jeten e perditeshme. Ne fakt, kur ti vije fundi ketij viti, jemi shume te sigurte qe ajo do i kete grisur kostume edhe me te jashtezakonshme se keto qe do shihni ketu.Nuk eshte se po qahemi sepse eshte argetuese te shohesh foto te saj te bere nga Paparacet. Pyetja jone e vetme eshte se si ia ben Lady Gaga per te hyre ose per te dale nga ndertesat me ato kapele ose modele flokesh qe ajo ben? Di ndonjeri tme japi pergjigje?

Po i rreshtojme nje nga nje kostumet e saj te cuditshme

1. Topat

Bubbly 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Po me hane duart qe t’ja caj ato topat.


2. Shenjtorja

Holy e1273330811773 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Mjaft, mbreselenese.

3. Super Hero

Proper 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Vishet si tip super heroi.

4. Sidewalk Tea Party

Sidewalk Tea Party 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Gjeja tjeter qe kemi marre vesh eshte se ajo do laje pjata duke bere shoping.

5. Sulmi i Zhabave

Frog Attack 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Keto zhabat e vogla e duan Gagen shume.

6. E ngrene nga Vellot

Eaten by Lace 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Aq e talentuar sa mund te flase eshe me vellon qe i mbulon fytyren.

7. Shtriga e Disney

Disney Villain 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Ajo ka nje shkop magjik dhe ajo te zhduke gjithe gjerat e mira deri me sot duke filluar nga 3….2….1

8. Koke Kopsa

Button Head 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Pa ate kopsen qesharake duket shume e kendshme dhe sexy.

9. Skelet

Skeletal 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Pervec kostumit shume koti ajo duket trup i lidhur apo jo?

Si princesa Leila tek STAR WARS

Upstaging Princess Leia 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Sa qesharake!

11. Nudo

Nude 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Marge Simpson do te dije pse Gaga i ka vjedhur stilin.

12. Jeta eshte Plastike

Life is Plastic 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Nuk e kuptoj se si ajo leviz dhe ulet me ate kostum plastik?

13. Gati per Pranveren

Spring Ready 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

14. Provokuese me vello

Lace Fetish 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Ajo u rrotullua tek perdja dhe pastaj u zhyt ne nje vaske me puder.

15. Princesha e Universit

The Queen of the Universe 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Kur gjithe Vipat e tjera marrin me vete canta dore tek tapeti i kuq, Lady Gaga merr nje yll.

16. Leshatore

Hairy 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Ky kostum do te dukej ok nqs sdo kishte ato gjerat prej leshi qe varen.

17. Torte me 3 shtresa

Three Layer Cake 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Pra ajo ndenji gjithe diten me krahet e ngritura ashtu? Duhet ti kete bezdisur njerzit qe ka pasur ne krah.

18. Koke Aragosta

Lobster Head 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Ne koken e Lady Gaga-s cdo gje mund te jete nje kapele.

19.Vezulluese

Spakly 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Se si mund te qendroje ne kembe me ato kepuce?

20. Provokuese me vello (Pjesa II)

Lace Fetish Part II 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Duke reklamuar nje Buzekuq, prandaj ka mbuluar gjithecka pervec buzeve.

21. Provokuese me puder

Powder Fetish 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Kete here ajo u zhyt ne nje vaske me ngjitese pastaj ne nje vaske me puder dhe perla.

22. Fanse e Artit

Art Fan 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Te pakten kemi ate qe e mban industrine e pudres gjalle.

23. Ska dyshim qe eshte Gaga

No Question it is Gaga 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Kush tjeter do shkonte ne nje konference per shtyp dhe te vishej sikur do te nenshtronte me kamzhik?

24. Robin Hood

Hooded Entertainer in the Hood 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Pse ajo mendon se cdo vend eshte skene?

25. Pema me pupla

Feathered Tree 25 kostume qesharake te Lady Gaga s

Nje dite ajo vendosi te mbjelli nje peme te bere nga puplat.

shareit3 25 kostume qesharake te Lady Gaga s
One Response to “25 kostume qesharake te Lady Gaga-s”

  1. some poeple hate Lady Gaga, but in my opinion Lady Gaga is just a very talented and unique artist ..

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.