Fjalor Anglisht Shqip Online

Fjalor Gjermanisht Shqip

Fjalor Gjermanisht Shqip

Kjo eshte faqja ku mund te beni Perkthim Gjermanisht Shqip.

Si funksionon ky fjalor?
Ka disa menyra qe mund te perdorni ne menyre qe te perktheni fjalet nga gjermanisht ne shqip me ane te ketij fjalori:

Menyra 1: Shkruani fjalen gjermanisht qe doni te perktheni ne kutine bosh ne te majte dhe fjala do te perkthehet menjehere ne Shqip ne kutine ne te djathte.

Menyra 2: Kjo menyre realizohet me ane te funksionit Copy – Paste, Me ane te kesaj menyre mund te perktheni pjese teksti ose pragrafe te plota nga Gjermanisht ne Shqip duke marre pjesen e tekstit nga dokumenti juaj ne kompjuter ose online dhe e beni Paste ate tek kutia ne te majte te fjalorit.

Fjalor Gjermanisht Shqip

Menyra 3: Kjo menyre ju mundeson perkthimin e faqeve te plota te internetit duke kopjuar URL ose adrsen e faqes qe doni ta perktheni dhe e vendosni ate ne kutine e majte te fjalorit pastaj shtypni butonin Translate dhe faqja do te perkthehet nga Gjermanisht ne Shqip ne menyre te menjihershme.

fjalor gjermanisht shqip

 


14 Responses to “Fjalor Gjermanisht Shqip”

 1. perkthim shqip gjermanisht

 2. dugagjindugagjin says:

  shum mir ma te mir nuk ka se gjermanisht me mesu por qa me bo kur te nevojitet e nuk e meson

 3. Lindita says:

  Thanks for service you offer us
  your faithful

 4. eduarta says:

  ju paraqesim fjalen bazen

 5. dona says:

  shum i mir fjalor gjeronisht valla po une po e lypi nja me tjeter quh hehhe

 6. sinan says:

  po kam doshir me mesu gjermanishten edhe pse e di disa fjali po kam probleme ende shum per me permisue gjermanishten

 7. elvis says:

  kam deshir me msu gjermanisht edhe pse di pak amo po kam probleme..me pelqen shumm gjermanisht te msoj.

 8. tina says:

  tung kam nevoj shum me msu gjermanisht amundi me ndimu me msu

 9. kosovare says:

  une po du me msu gjuhen gjermane

 10. edona says:

  kam deshir edhe un ta mesoj gjuhen gjermane

 11. flori says:

  kam shum deshir me msu gjuhen gjermane ju lutem me ndihmoni respekt perata qe me ndihmojn

 12. amire says:

  deshiroj te mesoj gjuhen gjermane

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.