25 kostume qesharake te Lady Gaga-s

25 Ridiculous Lady Gaga Costumes

Lady Gaga shquhet per veshjet e saj te jashtezakonshme edhe ne jeten e perditeshme. Ne fakt, kur ti vije fundi ketij viti, jemi shume te sigurte qe ajo do i kete grisur kostume edhe me te jashtezakonshme se keto qe do shihni ketu.Nuk eshte se po qahemi sepse eshte argetuese te shohesh foto te saj te bere nga Paparacet. Pyetja jone e vetme eshte se si ia ben Lady Gaga per te hyre ose per te dale nga ndertesat me ato kapele ose modele flokesh qe ajo ben? Di ndonjeri tme japi pergjigje?

Po i rreshtojme nje nga nje kostumet e saj te cuditshme

1. Topat

Po me hane duart qe t’ja caj ato topat.


2. Shenjtorja


Mjaft, mbreselenese.

3. Super Hero

Vishet si tip super heroi.

4. Sidewalk Tea Party

Sidewalk Tea Party

Gjeja tjeter qe kemi marre vesh eshte se ajo do laje pjata duke bere shoping.

5. Sulmi i Zhabave

Frog Attack

Keto zhabat e vogla e duan Gagen shume.

6. E ngrene nga Vellot

Eaten by Lace

Aq e talentuar sa mund te flase eshe me vellon qe i mbulon fytyren.

7. Shtriga e Disney

Disney Villain

Ajo ka nje shkop magjik dhe ajo te zhduke gjithe gjerat e mira deri me sot duke filluar nga 3….2….1

8. Koke Kopsa

Button Head

Pa ate kopsen qesharake duket shume e kendshme dhe sexy.

9. Skelet

Skeletal

Pervec kostumit shume koti ajo duket trup i lidhur apo jo?

Si princesa Leila tek STAR WARS

Upstaging Princess Leia

Sa qesharake!

11. Nudo

Nude

Marge Simpson do te dije pse Gaga i ka vjedhur stilin.

12. Jeta eshte Plastike

Life is Plastic

Nuk e kuptoj se si ajo leviz dhe ulet me ate kostum plastik?

13. Gati per Pranveren

Spring Ready

14. Provokuese me vello

Lace Fetish

Ajo u rrotullua tek perdja dhe pastaj u zhyt ne nje vaske me puder.

15. Princesha e Universit

The Queen of the Universe

Kur gjithe Vipat e tjera marrin me vete canta dore tek tapeti i kuq, Lady Gaga merr nje yll.

16. Leshatore

Hairy

Ky kostum do te dukej ok nqs sdo kishte ato gjerat prej leshi qe varen.

17. Torte me 3 shtresa

Three-Layer Cake

Pra ajo ndenji gjithe diten me krahet e ngritura ashtu? Duhet ti kete bezdisur njerzit qe ka pasur ne krah.

18. Koke Aragosta

Lobster Head

Ne koken e Lady Gaga-s cdo gje mund te jete nje kapele.

19.Vezulluese

Spakly

Se si mund te qendroje ne kembe me ato kepuce?

20. Provokuese me vello (Pjesa II)

Lace Fetish Part II

Duke reklamuar nje Buzekuq, prandaj ka mbuluar gjithecka pervec buzeve.

21. Provokuese me puder

Powder Fetish

Kete here ajo u zhyt ne nje vaske me ngjitese pastaj ne nje vaske me puder dhe perla.

22. Fanse e Artit

Art Fan

Te pakten kemi ate qe e mban industrine e pudres gjalle.

23. Ska dyshim qe eshte Gaga

No Question it is Gaga

Kush tjeter do shkonte ne nje konference per shtyp dhe te vishej sikur do te nenshtronte me kamzhik?

24. Robin Hood

Hooded Entertainer in the

Pse ajo mendon se cdo vend eshte skene?

25. Pema me pupla

Feathered Tree

Nje dite ajo vendosi te mbjelli nje peme te bere nga puplat.

1 thought on “25 kostume qesharake te Lady Gaga-s”

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.