Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

WD nxjerr hard diskun e jashtem 4TB My Book Studio Edition II

wd my book studio ii 4tb1 WD nxjerr hard diskun e jashtem 4TB My Book Studio Edition II

Cfare ndryshimi sjell nje vit, apo jo? 12 muaj me vone pasi Western Digital nxorri ne treg Hard diskun “My Book Studio Edittion II 2 TeraByte” ,Kompania vjen me nje edicion te ri i cili ka dyfishin e memorjes. Pajisja perfshin 2 hard disqe nga 2TB  te cilat jane konfiguruar ne RAID dhe Western Digital premton se  ai punon mire si me Windows dhe me Macintosh. Sa per menyren e lidhjes mund ta lidhni me eSATA, FireWire 800, FireWire 400 dhe USB 2.0, gjithashtu ka nje nivel qe tregon kapacitetin e hardiskut. Ky produkt eshte i gatshem per blerje tani per 649.99$.

Blini nje dhe mos mendoni me per hapsiren e kompjuterit tuaj.


3 Responses to “WD nxjerr hard diskun e jashtem 4TB My Book Studio Edition II”

  1. olsi says:

    tani me iku truni komplet, duhet me e blere nje patjeter.

  2. Toni says:

    Vallai mire eshte me e pas nje si ky, se vret me mendjen per memorjen sidomos me keto filmat e High Definition qe jane nga 10 Giga Byte nje film

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.