WD nxjerr hard diskun e jashtem 4TB My Book Studio Edition II

wd-my-book-studio-ii-4tb1

Cfare ndryshimi sjell nje vit, apo jo? 12 muaj me vone pasi Western Digital nxorri ne treg Hard diskun “My Book Studio Edittion II 2 TeraByte” ,Kompania vjen me nje edicion te ri i cili ka dyfishin e memorjes. Pajisja perfshin 2 hard disqe nga 2TB  te cilat jane konfiguruar ne RAID dhe Western Digital premton se  ai punon mire si me Windows dhe me Macintosh. Sa per menyren e lidhjes mund ta lidhni me eSATA, FireWire 800, FireWire 400 dhe USB 2.0, gjithashtu ka nje nivel qe tregon kapacitetin e hardiskut. Ky produkt eshte i gatshem per blerje tani per 649.99$.

Blini nje dhe mos mendoni me per hapsiren e kompjuterit tuaj.

3 thoughts on “WD nxjerr hard diskun e jashtem 4TB My Book Studio Edition II”

  1. Vallai mire eshte me e pas nje si ky, se vret me mendjen per memorjen sidomos me keto filmat e High Definition qe jane nga 10 Giga Byte nje film

    Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.