G-Power prezanton BMW Coupe me te shpejte ne bote: M6 Hurricane CS me shpejtesi max 370km/h

g-power-hurricane-m6-5803
Ekipi i G-Power vazhdimisht mundohet te prodhoje BMW-te me te cmendura ne planet, duke kombinuar injeksionin e detyruar (Turbinen) me supsensionet dhe aerodinamiken e permiresuar per te perftuar shpejtesi te pa arsyshme. Krijimi i tyre i fundit “M6 Hurricane CS” i merr pjeset standarte nga M5 Hurricane RS dhe vendos nje dopjo kompresor ne motorrin 5 litersh me 10 pistona duke e cuar fuqine e kesaj kupeje ne 740 kuaj fuqi dhe fuqine terheqese ne 800Nm.

Read more