Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Agjensia Funerale – Kamera e Fshehte me Idjote ne Bote

Kamera e fshehte me idjote dhe me e frikshme qe mund ti behet nje njeriu, Pavarsisht kesaj ne syte e ne shikuesve ajo tmerresisht humoristike. Kamera eshte xhiruar ne brazil ku nje agjensi funerale kerkon te punesoje punonjes per ti bere makjazh te vdekurve. Shikojeni c’fare ndodh me tej….


Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.