Fjalor Anglisht Shqip Online

Shkarko Falas 82 Programe (Open Source) Te mrekullueshme me ZeuApp

Nese po instaloni nje sistem te ri ose po ndihmoni shokun tuaj te kuptoje sa shume programe open source egzistojne, ZeuAPP eshte nje vegel instaluese portabel me rreth 100 software falas.

ZeuApp eshte nje tablo instalimi per 82 programe. Programet jane te kategorizuara sipas funksionit qe ato kryejne si psh: Djeges CD, Programe Office, Video, Audio, Internet, Lojra etj.

Poshte cdo kategorie jane vendosur Programet me logon perkatese dhe me nje buton “Download” per ti shkarkuar dhe me nje link per te marre me shume informacion ne faqen zyrtare te programit.

Shkarko ketu ZeuAPP
3 Responses to “Shkarko Falas 82 Programe (Open Source) Te mrekullueshme me ZeuApp”

  1. Toni says:

    Shume Software i mire, paska disa nga programet e mia te preferuara

  2. [email protected] says:

    program shume i mire

  3. [email protected] says:

    program i mire me pelqen

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.