Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Kingston nxjerr ne treg gjetjen me te fundit usb 128GB DataTraveler 200

kingston datatraveler Kingston nxjerr ne treg gjetjen me te fundit usb 128GB DataTraveler 200

Ndjeheni te deshperuar nga fakti qe usb-te me pare kushtonin qindra dollare copa ? Atehere shikoni c’te reja ju sjell tregu ne kete kohe: Flashi Kingston i ri 128 GB  i cili eshte jo vetem me memorjen me te madhe gjer me sot por gjithashtu edhe me i shtrenjti , ai del ne treg me nje cmim 546 $. Se bashku me hapesiren e tij te memorjes brenda cmimit te majme perfshihet disajni i dhembezuar pa kapak i usb-se (me shine rreshqitese) Vec kesaj ofrohet mbrojtje me password per filet dhe dokumentat e ruajtura dhe gjithashtu flashi mund te shfrytezohet ne te njejten kohe edhe si ram per PC gjate kohes qe eshte duke u perdorur ne PC. Sigurisht qe nese nuk e deshironi hapsiren ekstra qe ju ofrohet ju mund te zgjdhni flashin Kingston 32 GB ose 64 GB , me cmime edhe me te arsyeshme 120 $ dhe 213 $ secili.


One Response to “Kingston nxjerr ne treg gjetjen me te fundit usb 128GB DataTraveler 200”

  1. Genti says:

    Me kujtohet koha kur bleva nje flash 1GB 78mije leke, atehere dukej sikur ca flashi kisha

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.