Pantallona me tastiere te qepura ne to , te papara ndonjehere

A keni pasur valle ndonje here ne jeten tuaj nje plan apo nje deshire te madhe qe do te donit ta realizonit ne jete?

-Jo?

E pra, Zak e ka bere nje gje te tille.

keyboard-pants

Ai perdori pjesen e perparme te pantallonave te tij duke montuar ne to nje tastiere te vertete. Ai ndau tastieren pergjysme , me pas perdori nje preres me rreze lazer dhe nje makine qepese pak te dale mode per te qepur tastat ne pantallona. Nga ndarja e tastieres pergjysme  vetem pjesa e majte e saj funksionon ende. Me aq sa mund te dalloni edhe nga videoja , pas ndarjes se tastieres pjesa tjeter e saj mund te perdorej mjaft mire per lojen Tetris.

2 thoughts on “Pantallona me tastiere te qepura ne to , te papara ndonjehere”

Comments are closed.