Si Te Besh Kartolina Urimi te Personalizuara per Raste Festash

Meqe jemi fare prane festes se Krishtlindjeve besoj se gjithkujt do t’i pelqente te bente nje kartoline urimi te vecante nga ajo qe jemi mesuar te dergojme apo te marrim nga miqte cdo vit. Qofte kjo jo vetem per Krishtlindje por edhe per raste ditelindjesh , festash te ndryshme etj. Me poshte do t’ju japim disa keshilla si mund t’i realizoni keto kartolina dhe pse t’i besh ato.

Kartolina Bebesh Te Porsalindur

Eshte dicka e vecante – Cdokujt do t’i pelqente te shikonte fotografite e te dashurve te tyre e sidomos te pjestareve te familjes te cilet jetojne larg. Kjo tregon qe ju jeni te interesuar per te krijuar dicka te vecante dhe eshte e mrekullueshme ta besh dike te qeshe , qofte edhe per pak minuta.

 

Eshte pak e kushtueshme – Nje kuti me 10 kartolina mund te kushtoje rreth 12 dollare ndersa kartolinat e personalizuara online kushtojne rreth 6 dollare 10 kartolina duke perfshire edhe posten.

 

Eshte e thjeshte – Te krijosh kartolinen tende te festive online do te thote vetem disa klikime me maus. Nuk do t’ju duhet te dilni ne mes te debores e te kerkoni dyqanet per kartolina pasi e keni gjithcka kerkoni brenda kompjuterit tuaj.Ndiqni udhezimet tona te meposhtme dhe ju do te merrni kartolinen tuaj festive te personalizuar direkt e ne deren tuaj.

Ftesa per dasma

Eshte e kendshme – Nuk ka gje me te bukur per gjysherit se nje foto e niperve te tyre te shtrenjte . Keto kartolina me siguri plastifikohen dhe ngjiten tek dera e frigoriferit me kujdes te vecante ne menyre qe te jene te dukshme dhe t’u tregohen gjithkujt.

Read more