Infografike: iPhone 5 kunder iPhone 4S kunder Samsung Galaxy S3 (Kush telefon eshte me i mire?)

Nuk ka shume kohe qe iPhone 5 doli ne treg dhe pervec dizenjos se telefoni ka dhe disa opsione te reja. Disa mund te kene ngelur te zhgenjyer kur e krahasojne iPhone 5 me iPhone 4s dhe disa kane dhe shqetesimin qe Apple po perpiqet te kape kompetitoret me kete telefon. Infografika e meposhtme jep nje krahasim midis iPhone 5, modelit me te hershem te Apple iPhone 4s dhe kompetitorit te tyre me te denje Samsung galaxy S3. Kjo do ju ndihmoje shume te zgjidhni  cili do jete modeli qe ju do te beni tuajin.

Shenim: Nese Ju Peqlen Grafika mos harroni ta shperndani ne Facebook dhe Google + ose Twiiter qe ta shohin dhe miqte tuaj.

Kush Telefon eshte me i mire iphone 4s iphone 5 apo samsung galaxy s3

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.