Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet perfundon ne Dubai

anliker_slr_dubai

Ne e dime qe mund te presim te papritura kur behet fjale per tregun e modifikimeve te makinave ne Lindjen e Mesme. Por kjo eshte dicka shume e jashtezakonshme. Nje pjese qe e ben kete makine akoma me interesante eshte se ajo eshte produkt i nje firme Zviceriane te modifikimit te makinave Ueli Anliker Design dhe prandaj ajo quhet
Anliker McLaren SLR 999 Red Gold Dream”._anliker_slr_dubai

Ajo qe me pare ishte nje SLR standarte (Zoti paste meshire per shpirtin e saj) tashme ka si maskarine nje zgare si ato te trenave bore pastrues, nje bisht si te nje Mustang-u dhe flori 24 karatesh si dhe rubine te vendosur gjithandej neper makine. Hidhini nje sy fotove te meposhtme dhe nqs blini nje si kjo mos e parkoni vend e pa vend.

_anliker_slr_dubai

7 thoughts on “Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet perfundon ne Dubai”

 1. valla kurr ne jete tem skom pa kerr ma te mir me dukat
  veq shum shum shum ama shum mir
  e falimenderojm firmen SLR per makinen me te bukur ne bot

  Reply
 2. nje dizajn perfekt e mercedes benz slr mclaren
  (nuk eshte per kosove edhe 20 vjet) por shum i mir spojlera te mrekullueshem she me karakteristike eshte ngjyra e arit dhe ngjyra e kuqe qe shkojn ne mes vete

  Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.