Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Reklama te cuditshme dhe humoristike

Ne kete postim vendosem te shfaqim disa reklama te kompanive te ndryshme qe jane njekohesisht sa te cuditshme dhe humoristike.

1)Reklama e Nike (Gara midis Cristiano Ronaldo dhe Bugatti Veyron, makina me e fuqishme ne bote).

per me shume kliko (Continue reading )

2) Reklama e Renault me te gjitha modelet e saj qe vallezojne nen tingullin e muzikes klasike

3) Reklamat me humoristike per makinat

4) Reklama e Pepsit

5) Reklamat me te bukura te Super Bowl 2009 ne USA

Shpresojme t’ju bejne sado pak per te qeshurOne Response to “Reklama te cuditshme dhe humoristike”

  1. verona says:

    ska filma dashurije

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.