Fjalor Anglisht Shqip Online

Posts Tagged password i sigurte


Mendon se password-et e tua jane te sigurte sa duhet? Perfshi ketu dhe Facebook.

Nese do me ftoje mua per te te thyer passwordin, e ke parasysh ate qe ti e perdor¬† pothuajse ne te gjitha faqet qe ti viziton,¬† me sa tentativa do ta gjeja? Pra le te shohim,…. kjo eshte lista ime e 10 me te mirave. Une mund te marr shumicen e informacionit me lehte se […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.