Fjalor Anglisht Shqip Online

Posts Tagged makine me hidrogjen


Mercedes-Benz pergatitet per te lancuar Klasin B F-CELL ne fillim te vitit 2010

Ne prill Mercedes-Benz beri publike planet e veta per nismen e prodhimit te makinave me numer te kufizuar me hidrogjen. Sipas prodhuesve te makinave gjermane 200 makina te tilla do te jene gati per lancim ne fillimin e vitit te ardhshem. Modeli F-CELL me diferencial para bazohet ne Mercedes Klass B dhe ka nje motor […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.