Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Posts Tagged Keepass


Mendon se password-et e tua jane te sigurte sa duhet? Perfshi ketu dhe Facebook.

A eshte i sigurte passwordi yt i Facebook

Nese do me ftoje mua per te te thyer passwordin, e ke parasysh ate qe ti e perdor  pothuajse ne te gjitha faqet qe ti viziton,  me sa tentativa do ta gjeja? Pra le te shohim,…. kjo eshte lista ime e 10 me te mirave. Une mund te marr shumicen e informacionit me lehte se […]

Read More...

Ninite Instalon Programe falas per windows ne menyre Automatike

Nqs jeni duke kaluar nga Windows Xp ne Vista ose ne Windows 7 ose thjesht keni bere nje format te kompjuterit tuaj ju do te harxhoni nje kohe te konsiderueshme për te gjetur dhe instaluar programet tuaja te preferuara ne internet duke shtypur butonin next me qindra here. Vetem nqs perdorni sherbimin e faqes “Ninite” […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.