Fjalor Anglisht Shqip Online

Posts Tagged blogger


Si te bej nje faqe interneti?

Ka shume menyra per te krijuar nje faqe interneti dhe kjo varet nga njohurite qe keni ju per sa i perket gjuheve te programimit. Menyra me e thjeshte per te krijuar nje faqe interneti pa ia pasur haberin fare gjuheve te programimit si HTML, PHP, ASP etj eshte te krijosh nje BLOG. Cfare eshte nje […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.