Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Posts Tagged blog falas


Si te bej nje faqe interneti?

screen_website

Ka shume menyra per te krijuar nje faqe interneti dhe kjo varet nga njohurite qe keni ju per sa i perket gjuheve te programimit. Menyra me e thjeshte per te krijuar nje faqe interneti pa ia pasur haberin fare gjuheve te programimit si HTML, PHP, ASP etj eshte te krijosh nje BLOG. Cfare eshte nje […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.