Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Posts Tagged akrobaci


Njerzit jane te Mrekullueshem 2011 (Video)

Para disa kohesh kemi postuar nje video per aftesine e njerzve dhe se cfare jane ne gjendje te bejne ata. Ky eshte versioni i vitit 2011 i asaj vidjoje. Shikoni disa akrobaci te pabesueshme qe arrijne te bjene keta njerez. httpvh://www.youtube.com/watch?v=yKWoPlL2B8I

Read More...

Njerzit jane te Mrekullueshem (Video)

Nje permbledhje e njerzve me te mahnitshem ne bote qe bejne gjera te pabesueshme. Shikojeni videon qe ta besoni. Ju rekomandoj ta shikoni videon me ekran te plote. httpvh://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.