Fjalor Anglisht Shqip Online

Filma Shqip

FILMA SHQIP – FILMA SHQIPTARE

 

Filma Artistike

 

 

 

Filma per Femije


Komedi

 

Teater

Home Page: Filma Shqip

19 Responses to “Filma Shqip”

 1. Andi Pashaj says:

  me duhet deri ne oren 19 00 filmi ose teatri kush e solli doruntinen…ju lutem me ndihmoni

 2. besmir says:

  very good

 3. Shqip says:

  Shume faleminderit per keteo filme!

 4. lejla says:

  very very good

 5. valentina says:

  ku duhen me shku me mesu anglisht

 6. shpendi says:

  ne qoft se ka mundesi te me tregoni ku ta gjej ose ta merrni ju filmin ne token mes kufijve

 7. andi says:

  EJ MERRNI FILMA ANGLISHT CA I MERR FILMA SHQIP

 8. arta25 says:

  kam deshir ti shikoj filmat shqip

 9. nderim says:

  ku mundet me xheten filmin e halil budakoves per azem bejten ju lutem

 10. silja says:

  pershendetje te dashur miq!ju them te verteten jam shummm e pasionuar per filmat shqip me vlere te metrazhit te gjate.Dhe vazhdoj ti shikoj,sdo nalem brenda mundesise,por ata filma anglisht qe i permendni ju andi ku te gjej ketu ne internet,qfare adrese,kam provuar per bes te shkarkoj diq ,por deri me tani skam mundur.

 11. ajo goca says:

  me pelqejne shume filmat shqiptare por dua te di ku eshte nentori i pare ju lutem me njoftoni qe ta gjej

 12. xhuliana says:

  po filmi une ti dhe kasandra?

  • Aureli says:

   Nuk ka Nentor te pare film. Jo se nuk ekziston por se filmi ka titull tjeter.
   Nentori i pare eshte Nentori kur Skenderbeu ngriti per here te pare flamurin Shqiptar ne Kruje.
   Ja pse ky film u quajt Nentori i dyte. Po ta shikosh filmin me vemendje do ta degjosh Sander Prosin qe e thote kete.

   Pershendetje nga Vancouveri

   Aureli

 13. saimir says:

  ju lutem jepni filmin(DITET QE SOLLEN PRANVER) sepse nuk arrij ta gjej,,faleminderit

 14. albin says:

  me falni ku mund ta gjej filmin e azem galices sepse askund nuk muj ta gje

 15. Donjeta says:

  A mund ta gjeni fimin “Gjyshi partizan”?

 16. Danush says:

  po e kerkoj nji film por nuk ja di titullin disi esht ne mes dy kufive jugosllav e shqiptar kush e din titullin apo ku muj me kerkue

 17. Vasil says:

  Si quhet filmi me Margarita tutulanin?

 18. Dela says:

  Une jam nje vajze nga Fieri jetoj ne Detroit ,une I pelqej te gjitha filmat shqiptare ..i wish you all the bes
  t in life all the albanian people «from Albania»

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.