Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Archive for the Video Humoristike Category


Agjensia Funerale – Kamera e Fshehte me Idjote ne Bote

Kamera e fshehte me idjote dhe me e frikshme qe mund ti behet nje njeriu, Pavarsisht kesaj ne syte e ne shikuesve ajo tmerresisht humoristike. Kamera eshte xhiruar ne brazil ku nje agjensi funerale kerkon te punesoje punonjes per ti bere makjazh te vdekurve. Shikojeni c’fare ndodh me tej….

Read More...

Reklama te cuditshme dhe humoristike

Ne kete postim vendosem te shfaqim disa reklama te kompanive te ndryshme qe jane njekohesisht sa te cuditshme dhe humoristike. 1)Reklama e Nike (Gara midis Cristiano Ronaldo dhe Bugatti Veyron, makina me e fuqishme ne bote). per me shume kliko (Continue reading )

Read More...

Zhurma e motoreve

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.