Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Archive for the Top Videos Category


Hedhja dhe lekundja me litar me e cmendur ne Bote

Kjo eshte nje nga hedhjet me litar te cmendura ne bote, shikoni se si keta te rinj hidhen ne mes te nje kanjoni me litar lekundes. Video te kall daten vetem kur e shikon e jo me ta provosh te hidhesh vete. Video eshte regjistruar me kameren GoPro┬ánje nga kamerat me cilesore per filmimin e […]

Read More...

Ukraine’s Got Talent – Emisioni Binjak i Albania’s Got Talent

Te gjithe e pelqejme emisionin Albania’s Got talent aty kemi pare shume talente qe te impresionojne por le ti hedhim syte nga emisonet binjake te Albania’s Got talent sic eshte ai qe zhvillohet ne ukraine (Ukraine’s Got Talent). Ne kete video nje vajze ben nje animacion fantastik me rere live para publikut, video paraqet historine […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.