Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Archive for the Shkarkime Category


Antivirus Falas – Programet me te Mire te Antiviruseve

Avast Antivirus Falas

Programi Antivirus siguron nje mbrojtje esenciale te kompjuterit tuaj nga nje mori virusesh si: trojan, worm, spyware, adware, dialer, keylogger dhe rootkit. Me pare Programet Antivirus thjesht zbulonin viruset, programet Spyware Removers zbulonin vetem spyware, ndersa ne ditet e sotme kufiri midis ketyre 2-programeve eshte i paqarte. Pjesa e me madhe e Antiviruseve jane ne […]

Read More...

Ninite Instalon Programe falas per windows ne menyre Automatike

Nqs jeni duke kaluar nga Windows Xp ne Vista ose ne Windows 7 ose thjesht keni bere nje format te kompjuterit tuaj ju do te harxhoni nje kohe te konsiderueshme për te gjetur dhe instaluar programet tuaja te preferuara ne internet duke shtypur butonin next me qindra here. Vetem nqs perdorni sherbimin e faqes “Ninite” […]

Read More...

Shkarko Falas 82 Programe (Open Source) Te mrekullueshme me ZeuApp

Nese po instaloni nje sistem te ri ose po ndihmoni shokun tuaj te kuptoje sa shume programe open source egzistojne, ZeuAPP eshte nje vegel instaluese portabel me rreth 100 software falas. ZeuApp eshte nje tablo instalimi per 82 programe. Programet jane te kategorizuara sipas funksionit qe ato kryejne si psh: Djeges CD, Programe Office, Video, […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.