Fjalor Anglisht Shqip Online

Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet perfundon ne Dubai

anliker_slr_dubai

Ne e dime qe mund te presim te papritura kur behet fjale per tregun e modifikimeve te makinave ne Lindjen e Mesme. Por kjo eshte dicka shume e jashtezakonshme. Nje pjese qe e ben kete makine akoma me interesante eshte se ajo eshte produkt i nje firme Zviceriane te modifikimit te makinave Ueli Anliker Design dhe prandaj ajo quhet
Anliker McLaren SLR 999 Red Gold Dream”._anliker_slr_dubai

Ajo qe me pare ishte nje SLR standarte (Zoti paste meshire per shpirtin e saj) tashme ka si maskarine nje zgare si ato te trenave bore pastrues, nje bisht si te nje Mustang-u dhe flori 24 karatesh si dhe rubine te vendosur gjithandej neper makine. Hidhini nje sy fotove te meposhtme dhe nqs blini nje si kjo mos e parkoni vend e pa vend.

_anliker_slr_dubai


7 Responses to “Mclaren Red Gold Dream e modifikuar nga zvicerianet perfundon ne Dubai”

 1. edi13@live.com says:

  -+

  +++++++

 2. tifi says:

  valla kurr ne jete tem skom pa kerr ma te mir me dukat
  veq shum shum shum ama shum mir
  e falimenderojm firmen SLR per makinen me te bukur ne bot

 3. lili says:

  nje dizajn perfekt e mercedes benz slr mclaren
  (nuk eshte per kosove edhe 20 vjet) por shum i mir spojlera te mrekullueshem she me karakteristike eshte ngjyra e arit dhe ngjyra e kuqe qe shkojn ne mes vete

 4. r3beli says:

  valla une e kam pa veturen me te mir se kjo asht kon fiqe gti hahahaha
  ama kjo kan vetura ma e mir ne bot

 5. lindon says:

  shum i mir qeki kerri
  me ka qodita qysh po ju qilshin dyrrt

 6. irfan says:

  shum i mir hala nuk kom pa kaq kerr ma te mir hallall i koft ai q e ka qit

 7. erza says:

  whooooooooooooooooooooooooooooooooo sa i mir qenka
  i dua keta kerre sa e mirrrrrrrrrrr
  like like like like like like

Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.