Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Njerzit jane te Mrekullueshem 2011 (Video)

Para disa kohesh kemi postuar nje video per aftesine e njerzve dhe se cfare jane ne gjendje te bejne ata. Ky eshte versioni i vitit 2011 i asaj vidjoje.
Shikoni disa akrobaci te pabesueshme qe arrijne te bjene keta njerez.


Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.