Fjalor Anglisht Shqip Online

Macet Sulmojne Dadon e Femijes

Neper bote cudirat skane te sosur, dy mace shtepiake hyjne ne dhome menjehere pasi degjojne nje gote te thyhet dhe perpiqen te mbrojne djalin e vogel duke sulmuar Dadon e tij.

per me shume shikoni videon:


Leave a Reply

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.