Fjalor Anglisht Shqip Online

Archive for November, 2011


Damien Walters 2011 Show Akrobatik Ekstrem

Asgje nuk eshte e pamundur per Damien Walters, njeriun qe hidhet dhe ben akrobacira nga me te cuditshmet dhe me te rrezikshmet. Ai eshte bere i famshem nepermjet You Tube dhe qe nga ajo kohe ai punon me koordinatoret e Jackie Chan gje qe do te thote se jeta e tij ka marre nje rrjedhe […]

Read More...

Njerzit jane te Mrekullueshem 2011 (Video)

Para disa kohesh kemi postuar nje video per aftesine e njerzve dhe se cfare jane ne gjendje te bejne ata. Ky eshte versioni i vitit 2011 i asaj vidjoje. Shikoni disa akrobaci te pabesueshme qe arrijne te bjene keta njerez.

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.