Fjalor Anglisht Shqip Online

Archive for May, 2010


Mendon se password-et e tua jane te sigurte sa duhet? Perfshi ketu dhe Facebook.

Nese do me ftoje mua per te te thyer passwordin, e ke parasysh ate qe ti e perdor¬† pothuajse ne te gjitha faqet qe ti viziton,¬† me sa tentativa do ta gjeja? Pra le te shohim,…. kjo eshte lista ime e 10 me te mirave. Une mund te marr shumicen e informacionit me lehte se […]

Read More...

25 kostume qesharake te Lady Gaga-s

Lady Gaga shquhet per veshjet e saj te jashtezakonshme edhe ne jeten e perditeshme. Ne fakt, kur ti vije fundi ketij viti, jemi shume te sigurte qe ajo do i kete grisur kostume edhe me te jashtezakonshme se keto qe do shihni ketu.Nuk eshte se po qahemi sepse eshte argetuese te shohesh foto te saj […]

Read More...

Agjensia Funerale – Kamera e Fshehte me Idjote ne Bote

Kamera e fshehte me idjote dhe me e frikshme qe mund ti behet nje njeriu, Pavarsisht kesaj ne syte e ne shikuesve ajo tmerresisht humoristike. Kamera eshte xhiruar ne brazil ku nje agjensi funerale kerkon te punesoje punonjes per ti bere makjazh te vdekurve. Shikojeni c’fare ndodh me tej….

Read More...

Macet Sulmojne Dadon e Femijes

Neper bote cudirat skane te sosur, dy mace shtepiake hyjne ne dhome menjehere pasi degjojne nje gote te thyhet dhe perpiqen te mbrojne djalin e vogel duke sulmuar Dadon e tij. per me shume shikoni videon:

Read More...

Panorama me e madhe ne bote paraqet Dubai-n

Me rreth 45 gigapixel kjo panorame eshte me e madhja ne bote. Kjo tregon se si dubai eshte nje qytet i ngritur nga shkretetira. Panorama prej 45 GigaPixel eshte bere ne 23 Prill 2010 nga Gerald Donovan nga Godina Ubora Towers ne Business Bay, Dubai.

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.