Fjalor Anglisht Shqip Online
Twitter
Facebook

Archive for May, 2009


Pantallona me tastiere te qepura ne to , te papara ndonjehere

keyboard-pants

A keni pasur valle ndonje here ne jeten tuaj nje plan apo nje deshire te madhe qe do te donit ta realizonit ne jete? -Jo? E pra, Zak e ka bere nje gje te tille. Ai perdori pjesen e perparme te pantallonave te tij duke montuar ne to nje tastiere te vertete. Ai ndau tastieren […]

Read More...

Cmimi i parapagimit te Nokias N97 bie ne 524.25$ ne Usa

nokia-n97-pre-order-sale

Eshte e vertete se teknologjise ka tendence t’i bjere cmimi me rritjen e vjetersise; por mos valle eshte Nokia N97 (akoma e pa lancuar) duke u plakur apo dicka tjeter ka ndodhur? Mos ndoshta na ka shpetuar pa mbajtur mend dicka e tille? Per parapaguesit e Nokia N97 eshte bere nje zbritje prej 174.75 $ nga […]

Read More...

G-Power prezanton BMW Coupe me te shpejte ne bote: M6 Hurricane CS me shpejtesi max 370km/h

g-power-hurricane-m6-5803

Ekipi i G-Power vazhdimisht mundohet te prodhoje BMW-te me te cmendura ne planet, duke kombinuar injeksionin e detyruar (Turbinen) me supsensionet dhe aerodinamiken e permiresuar per te perftuar shpejtesi te pa arsyshme. Krijimi i tyre i fundit “M6 Hurricane CS” i merr pjeset standarte nga M5 Hurricane RS dhe vendos nje dopjo kompresor ne motorrin […]

Read More...
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.